Blog Tazeleniyor (Duyuru)

Merhaba değerli okur kardeşlerim.

Blogumda yer yer kesintiler ve açılmayan sayfaların sebebi;

  1. Güvenlik ve spam yorum saldırılarına karşın getirmeye çalışmış olduğum düzenlemeler bu aksaklıkların başlıca sebeplerindendir.
  2. Haber (tabi güncel olaylar hakkında bilgi yayınlamaktan bahsetmiyorum daha çok rapor tadında ve araştırmalara yönelik döküman olabilecek haberlerden paylaşımlar olacak), Sağlık ( Modern Tıp, Alternatif Tıp, İlaçlar, Hastalıklar), Bilim (Teknolojik Gelişmeler, İcatlar), Sinema, Genel Kültür (Tarih, Felsefe, Din, Çocuk Gelişimi, Coğrafi Bilgiler, Önemli Kişi ve Kurumlar, Terimler, Makale) ve Edebi Metinler (Hikaye, Şiir, Masal, Manzume, Deneme, Fıkra ve Köşe Yazıları) olmak üzere odaklanmaya çalıştığım kategoriler üzerinde paylaşımlarımı hızlandırmaya yönelik çalışmalarım devam ediyor, bunun yanı sıra blogda yapmış olduğum paylaşımların anlaşılabilirliği ve ulaşılabilirliği adına çalışmalar yapmaktayım.

Başlıca düzenlemeler;

  • Önceden yapmış olduğum paylaşımların okunabilirliği ve yazı içeriğiyle ilgili daha bilgi verici ve okuma keyfi durumunu arttırmak için gerekli çalışmalarımı hızlandırmış bulunmaktayım.
  • Kategorize ettiğim dallar altında toplu olarak paylaşımlar gelecek, bununda bilgisini vermiş olayım.
  • Sinema kategorisi altında yapılan paylaşımların puanlama noktasında sizlerinde eleştiri puanlamasını barındıracak anket çalışmaları devam ediyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.