Öğrenciler için ücretsiz Fusion 360

Fusion 360

İnşaat veya makine vb. bölümde okuyan çizimle uğraşan öğrencilere duyurulur bu haber tam size göre ücretsiz fusion 360 …

Fusion 360 Programının kurulumunu tamamlayıp kullanım izlenimlerimi de ilerleyen zamanlarda paylaşacağım. Gelelim şu lisansın detaylarına.

3 Yıllık Ücretsiz Lisans

Fusion 360™,endüstriyel ve mekanik tasarım ile işbirliği ve işlemeyi tek bir pakette bir araya getiren bulut tabanlı bir 3D CAD/CAM ürün geliştirme aracıdır. Fusion 360, konsept aşamasından üretime kadar hizmet veren entegre bir platform sayesinde, tasarım fikirlerinin hızlı ve kolay bir şekilde incelenmesini sağlar.

Bulut hizmetine bağlı olarak sunulan fusion 360’ın sistem gereksinimleri baktığımızda çok fazla yüklü olmayan standart bilgisayarların kaldırabileceğini gözlemlemekteyiz ancak bu kullanım ile gerçek izlenimlerimizi ilerleyen zamanlarda yazıya dökeceğiz.

Sistem Gereksinimleri

 • Apple Mac® OS® X Mavericks (10.9.5), OS® X Yosemite (10.10.5), OS® X El Capitan (10.11)
 • Microsoft® Windows® 7 SP1 or Microsoft® Windows® 8.1, Windows® 10
 • CPU: 64-bit processor (32-bit not supported)
 • Memory: 3GB RAM (4GB or more recommended)
 • A DSL internet connection or faster
 • Disk space: ~2.5GB
 • Graphics Card: 512MB GDDR RAM or more, except Intel GMA X3100 cards
 • Pointing device: Microsoft-compliant mouse, Apple Mouse, Magic Mouse, MacBook Pro trackpad

Evet doğru okudunuz Autodesk firması edu e-posta adresine sahip olan öğrenciler için 3 yıllık ücretsiz Fusion 360 lisansı veriyor.

Programın 3 yıllık ücretsiz lisansını almak içinde çok fazla uğraştırmayan Autodesk çizim programının dişli rakiplerine göre piyasadaki yayılımını ve arge konusunda daha verimli sonuçlar almak istediği ortada, bakalım autodesk bu tasarım programı ile ne kadar ilerleme kaydedecek ve piyasada ne kadar tutunacak.

Çok lafı uzatmadan programın linkini paylaşıp yazımı sonlandırıyorum. Çizim programı ile ilgili haberleri kaçırmamak için haber bültenimize kayıt olmayı unutmayın. Bir sonraki yazıda buluşmak üzere hoşça kalın.

İndirme linki : http://www.autodesk.com.tr/education/free-software/fusion-360?mktvar001=654331&mktvar002=654331

Daha fazla bilgi

 

Bir başkadır anlatmak, bir başka okuyup anlamak. Anlaşılmak için bir şeyler paylaşmak.
İnternet sitesi http://woozads.com
Yazı oluşturuldu 192

Öğrenciler için ücretsiz Fusion 360” üzerine 2 görüş

 1. Sadece Fusion 360 değil Autodesk’in tüm yazılımları öğrenciler, öğretmenler ve de okullar için tamamen ücretsiz. 3ds Max, Maya, AutoCAD ne isterseniz. Aslında eposta sınırlaması da yok, yani gmail, hotmail, yahoo vb her email adresi ile eğitim lisansları alınabiliyor. Tabi öğrenci veya öğretmen olmanız gerekir! Öte yandan Autodesk’in Fusion 360’ı geleceğin tasarım ve imalat aracı olarak gördüğü doğru. http://fusion360.autodesk.com veya http://www.autodesk.com.tr/education

  1. Yorumunuz için teşekkürler Ali Bey Autodesk ile ilgili vermiş olduğunuz bilgilerin detaylarını daha fazla inceleyip tekrar yeni bir yazımda yer vereceğim.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön